Загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я маю право!"

/Files/images/pravo.jpg

Указ Президента України №361/2017 "Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

РОСПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 13 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ №638-Р "ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ "Я МАЮ ПРАВО!" У 2017-2019 РОКАХ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 20 ГРУДНЯ 2017 №1012-Р "ПРО СХВАЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯН ПРО ГАРАНТОВАНІ ЇМ КОНСТИТУЦІЄЮ ТА ЗАКОНАМИ УКРАЇНИ ПРАВА НА ПЕРІОД ДО 2019 РОКУ"

Загальнонаціональний право​просвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО​!" реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Проект "Я маю право!" інформує громадян про їхні права, навчає, як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли права порушують.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Кiлькiсть переглядiв: 126