Відзначення дня народження Т.Г. Шевченка

Шевченко приходить до нас щороку навесні. Приходить щоразу новим, неповторним. Час поволі звільняє образ нашого пророка від фальшування і спотворення. Де б не був поет, куди б не закидала його доля, завжди він був пов'язаний із самим національним єством своєї батьківщини..

Як весна оновлює природу, так і слово Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесним і милосердним, палко любити свій народ, свою Україну.

Сьогодні в нашому закладі відбулись "Шевченківські читання". Учні школи декламували улюблені вірші Т.Г.Шевченка. На завершення учасники прочитали безсмертний "Заповіт".

/Files/images/aoTWmujwYVk.jpg /Files/images/hIaWgKlIQOg.jpg /Files/images/RGQyKxosMmc.jpg /Files/images/YiiJK-0RGNU.jpg