Засідання школи розвитку "Мер міста"

11 жовтня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося чергове засіданні школи розвитку «Мер міста». Школа була заснована 5 років тому і основним завданням є створення сприятливих умов для виявлення і розвитку учнівських ініціатив.

Цьогорічні заняття націлені на конструктивні перетворення у діяльності шкільних дитячо-юнацьких організацій в форматі Нової української школи. На засіданні були присутні члени Координаційної ради ХМОУС.

Перед слухачами виступили Полякова Інна Валентинівна - методист науково-педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради та директор ЦДОіК Малиніна Тетяна Василівна.

В рамках роботи школи розвитку «Мер міста» відбувся семінар-тренінг «Моделювання успішної стратегії розвитку організації», який підготували викладачі кафедри менеджменту і адміністрування (завідувач кафедри Новікова М.М). Доцент кафедри менеджменту і адміністрування, доктор наук з державного управління Бєльська Тетяна Валентинівна розкрила секрети моделювання успішної стратегії розвитку організації.