Семінар для новопризначених керівників навчальних закладів м.Харкова

31 жовтня 2017 року у нашому закладі відбувся семінар для новопризначених керівників навчальних закладів м.Харкова

Тема семінару: "Основні складові організації та підвищення ефективності виховної роботи у навчальному закладі"

Директор НВК №112 Чернігівська Я.Г. доповідала про особливості організації виховної роботи, як складової освітнього процесу в Харківському навчально-виховному комплексі №112.
Гості закладу відвідали години спілкування (фрагменти) з подальшим аналізом за темами: "Ми діти твої, Україно!", "Мистецтво бути здоровим", "Екологія природи - екологія душі".
Також була представлена виставка "Карнавал осінніх барв", яку допомогли підготувати батьки нашого закладу.
Усі присутні відвідали виховний захід "Карнавал осінніх барв" та взяли участь у Діловій грі "Складаємо проект "Школи успіху" .