Медичний огляд

На підставі п. 3.2.11 Положення про Департамент освіти Харківської міської ради, затвердженого рішенням 1 сесії Харківської міської ради 7 скликання «Про затвердження положень виконавчих органів Харківської міської ради 7 скликання» від 20.11.2015 № 7/15, в редакції рішення 10 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 21.12.2016 № 451/16, наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 04.01.2018 № 3 «Про організацію профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності міста Харкова після закінчення шкільних зимових канікул», та з метою своєчасного виявлення дітей, хворих на інфекційні, паразитарні, шкіряні хвороби, запобігання розповсюдженню інфекційних захворювань у закладах загальної середньої освіти усіх типів і форм власності під час відновлення освітнього процесу після закінчення зимових канікул будуть проведені профілактичні медичні огляди учнів.