Електронні квитки на проїзд у міському транспорті для учнів Харкова

Харківським школярам надали 50%-ву пільгу на проїзд у Харківському метрополітені.

Таке рішення сьогодні, 20 грудня, ухвалили на сесії Харківської міської ради.Як повідомив міський голова Геннадій Кернес, в 2018 році харківські школярі зможуть користуватися пільгою під час проїзду у наземному електротранспорті так само, як і раніше - вартість проїзного в двох видах транспорту (трамвай, тролейбус) становитиме 20 грн, в одному - 15 грн. Вперше міська влада надала школярам 50%-ву пільгу на проїзд у метрополітені - на 50 поїздок на час навчального року (з 1 вересня по 1 червня).«Також ми залишаємо пільги на проїзд усім льготним категоріям громадян - в цьому році це теж наш пріоритет. Сьогодні в місті в дію введений єдиний проїзний квиток на електротранспорті, найближчим часом до системи «Е-ticket» буде підключено метро. Я думаю, що ми покажемо добрий результат в питанні проїзду пільгового контингенту і його обліку», - підкреслив мер.