Уроки присвячені правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях!

Сьогодні, 02.04.2018 року з метою відпрацювання дій у разі виникнення небезпечних ситуацій, був проведений перший урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях. Класними керівниками були залучені працівники Головного управління ДСНС України у Харківській області, медичних закладів, правоохоронних органів тощо.

Під час проведення тематичних заходів, були перевірені знання учнів з основ пожежної безпеки, правил поведінки під час стихійних лих.

Для учнів закладу було сформовано чітке уявлення про причини виникнення пожежі в побуті та її наслідки. А гості навчили учнів правильно діяти у випадку виникнення пожежі на різних об’єктах;розвивати навички самозахисту; виховувати розсудливість, почуття відповідальності за свої вчинки.