Всеукраїнський тиждень права

Інформація про проведені заходи щодо відзначення «Всеукраїнського тижня права» в ХНВК № 112

№ з/п Назва заходу Коротка відмітка про виконання
1 Виставка книг з питань правового виховання на тему: «Твої права – твої обов`язки» В шкільній бібліотеці різновікова викладка тематичної літератури. Учні та педагоги мали змогу ознайомитись із новинами в правовій галузі.
2 Конкурс куточків по правовому вихованню у класних кімнатах Активісти учнівського самоврядування «Експрес 112» запропонували та провели конкурс куточків, що учні класів робили власноруч. Переможцями стали учні 7Б класу. Класний керівник – Воскобойник Т.А.
3 Конкурс учнівських творів на тему «Права дитини» За наставництвом викладача предмету «Правознавство. Практичний курс» Шевченко Г.Р., учні 9-11-х класів провели конкурс учнівських творів на тему «Права дитини». Під час захисту робіт, учасники конкурсу показали себе, як нормативно обізнаними. Переможцями стали учнів 11А класу. Класний керівник - Грінченко О.В.
4 Всеукраїнський урок «Права людини» Тематичні виховні години, заплановані і проведені класними керівниками на високому методичному рівні. На уроках були використані сучасні виховні та навчальні технології.
5 Перегляд фільмів під назвою: «Чучело», «Вам и не снилось», «Игла» Перегляд відеофільмів за віком.
6 Виготовлення стіннівок «Так здоровому способу життя» Кожний клас закладу мав особливе індивідуальне завдання. Проведена велика пошукова та творча робота. Тематичні стіннівки зберігаються в шкільному музеї Миру.
7 Виготовлення відеоролика «Право на право» Учень 9Б класу Солодовник Д. працює над відеозверненням до громадськості під назвою «Право на право», основною темою якого є реалізація прав дитини в нашій Країні.

Інформація про проведені заходи щодо відзначення Всеукраїнського уроку «Права людини » в ХНВК № 112

/Files/images/5iWFV5Uu6mA.jpg /Files/images/irbL9Xqw6Vc.jpg /Files/images/wGEk2Ll-EvY.jpg /Files/images/WVH3AKgXuQo.jpg /Files/images/17Z8MuANz7w.jpg /Files/images/5ovgAiNS354.jpg