Повернутися до звичайного режиму

ВІДОБРАЖЕННЯ УЧАСТІ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ НВК № 112

У РАЙОННИХ ОЛІМПІАДАХ

2017-2018 н.р.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017/2018 навчального року взяли участь 57 переможців шкільного етапу олімпіад, з них переможцями стали 14 учнів, що становить 26% від загальної кількості учасників.

ПІБ Клас Предмет Місце Учитель
1. Пономаренко Ганна Трудове навчання 3 Воскобойник Т.А.
2. Пономарьова Катерина 11-А Трудове навчання 1 Воскобойник Т.А.
3. Гуденко Карина 9-А Російська мова та література 3 Шахун І.В.
4. Романенко Олена 11-А Російська мова та література 3 Шахун І.В.
5. Єлісєєв Дмитро 10-А Географія 3 Гробова В.О.
6. Пономарьова Катерина 11-А Біологія 3 Коряк С.С.
7. Романенко Олена 11-А Французька мова 2 Грінченко О.В.
8. Пономарьова Катерина 11-А Астрономія 3 Балицький І.О.
9. Пономарьова Анастасія 11-А Правознавство 2 Шевченко Г.Р.
10. Гуденко Карина 9-А Правознавство 3 Шевченко Г.Р.
11. Пономарьова Катерина 11-А Історія 2 Шевченко Г.Р.
12. Пономарьова Катерина 11-А Хімія 3 Карімова Г.В.
13. Єлісєєв Дмитро 9-А Біологія 3 Коряк С.С.
14. Вензель Марія 10-А Українська мова 3 Бакай Л.С.

ПІБ Клас Предмет Місце Учитель
1. Пономаренко Ганна 10-А Трудове навчання 3 Воскобойник Т.А.
2. Гуденко Карина 10-А Російська мова та література 3 Шахун І.В.
3. Вензель Марія 11-А Російська мова та література 3 Кліменко С.О.
4. Єлісєєв Дмитро 11-А Географія 3 Єремізіна І.С.
5. Сокольнікова Марина 8-А Географія 3 Єремізіна І.С.
6. Стрілець Ольга 8-А Біологія 3 Коряк С.С.
7. Турчина Діана 9-Б Біологія 3 Коряк С.С.
8. Єлісєєв Дмитро 11-А Фізика 3 Аннікова А.М.
9. Єлісєєв Дмитро 11-А Економіка 3 Єремізіна І.С.
10. Сич Андрій 11-А Інформаційні технології 3 Балицький І.О.
11. Стрілець Ольга 8-А Історія 2 Куліш О.Є.
12. Новгородська Яна 7-А Хімія 3 Карімова Г.В.
13. Саницька Єлизавета 8-А Українська мова 2 Бакай Л.С.
14. Дочия Анастасія 9-Б Українська мова 3 Чернігівська Я.Г.

Учні школи взяли участь в Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка та посіли призові місця:

Кондратюк Марія (7-А) – І місце

Котьолкіна Домініка (5-А) –ІІ місце

Петухова Поліна (5-Б) – ІІ місце

Вензель Марія (11-А) – ІІ місце

Столбова Марина (6-А) – ІІІ місце

Дочия Анастасія (9-Б) – ІІІ місце

Гуденко Карина (10-А) - ІІІ місце

В Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика серед переможців наступні учні:

Бережна Олеся (4-А) – І місце

Борох Максим (4-А) – ІІ місце

Саницька Марія (3-А) – ІІІ місце

Маханьков Микита (3-Б) – ІІІ місце

Скілова Єва (3-Б) – ІІІ місце

Кас’ян Аріна (3-В) – ІІІ місце

Кравченко Катерина (3-В) – ІІІ місце

Крюкова Аріна (3-В) – ІІІ місце

Корнєва Катерина (4-А) – ІІІ місце

Ткаченко Діана (4-А) - ІІІ місце.

Учениця 9-Б класу Андрощук Ірина в складі районної команди перемогла в ХХVІ міському турнірі юних фізиків.

У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук і наукових товариств України учениця11-А класу Вензель Марія посіла ІІІ місце (відділення Мовознавство, секція українська мова), а Єлісєєв Дмитро, учень 11-А класу, - І місце (відділення Хімія та біологія, секція біологія людини.)

Команда хлопців (10-11 класів) посіла ІІ місце в районному етапі Спартакіади допризовної молоді. На змаганнях з гандболу команда хлопців

6-7 класів в районному етапі отримала срібні нагороди. Команда дівчат (10-11 класів) в районних змаганнях з баскетболу (стрітбол) посіла І місце, також перемогла в цих змаганнях команда хлопців 6-7 класів.

Кiлькiсть переглядiв: 68