ВІДОБРАЖЕННЯ УЧАСТІ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ НВК № 112

У РАЙОННИХ ОЛІМПІАДАХ

2018/2019 н.р.

станом на 30.11.2018 року

ПІБ Клас Предмет Місце Учитель
1. Саницька Єлизавета 9-А Трудове навчання 2 Воскобойник Т.А.
2. Дочия Анастасія 10-А Українська мова та література 3 Чернігівська Я.Г.
3. Гром Єлизавета 10-А Конкурс ораторів 1 Чернігівська Я.Г.
4. Баранцева Поліна 11-А Екологія 2 Коряк С.С.

ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
№ з/п ПІБ учня Клас Місце Учитель
1. Вергунова Вероніка Віталіївна 3-А 2 Нетецька О.І.
2. Мармаза Єлизавета Сергіївна 3-А 3 Нетецька О.І.
3. Тихонова Милана Максимівна 3-Б 3 Гринько З.М.
4. Глоба Богдан Олександрович 3-Б 3 Гринько З.М.
5. Саницька Марія Андріївна 4-А 2 Ткаченко О.Ю.
6. Литвиненко Олександр Олександрович 4-А 3 Ткаченко О.Ю.
7. Маханьков Микита Русланович 4-Б 3 Рубанова Д.О.
8. Голобородько Олександра Олегівна 4-Б 2 Рубанова Д.О.
9. Сімкін Гліб Юрійович 4-Б 2 Рубанова Д.О.
10. Унковський Богдан Юрійович 4-Б 3 Рубанова Д.О.
11. Кравченко Катерина Дмитрівна 4-В 1 Савченко О.М.
12. Кас’ян Аріна Станіславівна 4-В 1 Савченко О.М.
13. Потєх Єлизавета Олексіївна 4-В 1 Савченко О.М.
14. Крюкова Аріна Олексіївна 4-В 2 Савченко О.М.
ХІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка
15. Вовченко Марія Дмитрівна 7-А 3 Чернігівська Я.Г.
16. Столбова Марина Ігорівна 7-А 2 Чернігівська Я.Г.
17. Турчина Діана Віталіївна 10-А 2 Чернігівська Я.Г.
18. Дочия Анастасія Марківна 10-А 3 Чернігівська Я.Г.
19. Гуденко Карина В’ячеславівна 11-А 2 Чернігівська Я.Г.

№ з/п Прізвище ім’я учня Клас Предмет Місце Учитель
1. Бертончеллі Аліса 8-А Географія ІІ Єрємізіна І.С.
2. Стрілець Ольга 9-А Історія ІІІ Куліш О.Є.
3. Гром Єлизавета 10-А Історія ІІІ Шевченко Г.Р.
4. Гуденко Каріна 11-А Історія ІІІ Шевченко Г.Р.
5. Саницька Єлизавета 9-А Російська мова та література ІІІ Шахун І.В.
6. Дочия Анастасія 10-А Російська мова та література ІІІ Кліменко С.О.
7. Гуденко Карина 11-А Російська мова та література ІІІ Шахун І.В.
8. Гуденко Каріна 11-А МАН Секція «Історичне краєзнавство» І Шевченко Г.Р.
9. Пєтков Ілля 10-А МАН Секція «Правознавство» ІІ Кольченко Л.М., Куліш О.Є.
10. Баранцева Поліна 11-А МАН Секція «Екологія» ІІ Коряк С.С.
Кiлькiсть переглядiв: 82