Випуск - 2023

18 червня відбулися урочистості, присвячених випуску учнів 11-их класів Слобідського району за участю першого заступника Харківського міського голови Олександра Миколайовича Новака та директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко., в яких взяли участь випускники Харківського ліцею 112.

За ініціативи міського голови Терехова І.О. всім випускникам, які перебувають у місті, вручили памʼятну медаль «Випуск-2023» на знак пошани до незламності духу та відданості рідному місту. Харків – місто-герой, взірець стійкості, мужності, нескореності. Поранений, втомлений, але тримається міцно та бореться. І вкотре доводить ворогу: наших людей не зламати, не перемогти!

Щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні наміченої мети, бути патріотами рідної землі бажали випускникам директори, вчителі, батьки та друзі.

У добру путь, наші любі діти, нехай він буде рівний, мирний та плідний.