"Наші люди - наша гордість"

Учні ліцею долучились до флешмобу «Наші люди – наша гордість» з нагоди Дня Конституції України, основна мета якого - згадати видатних харків’ян, які зробили великий внесок у державотворення країни й передали свою мудрість майбутнім поколінням. Найбільш яскравими виявлені:

Групова робота учнів 6А класу Харківського ліцею № 112 Слобідського району про видатних людей Харківщини, в якій описані величні прізвища вчених, суспільних діячів, інженерів та освітян, які боролись за розвиток та добре ім’я рідного краю.

Робота Цибрій Микити, учня 6Б класу Харківського ліцею № 112 Слобідського району, про діяльність українського письменника, поета, публічного діяча, волонтера Сергія Жадана, який наближає нашу перемогу.

Робота учениці 5В класу Шевченко Дарини Харківського ліцею № 112 Слобідського району про діяльність Василя Каразіна, освітянина, вченого, засновника одного з перших в Україні класичного університету, засновник Харківського державного університету, справжнього патріота України.

Робота учениці 5В класу Кульової Анастасії Харківського ліцею № 112 Слобідського району про діяльність Григорія Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, значна спадщина якого – шукати правду та розвивати рідну країну.