Герої освітнього фронту

Долинський Анатолій Станіславович пішов добровольцем на війну в квітні 2022 року.

До війни він – батько сина Олександра, учня 10-Б класу Харківського ліцею № 112 Слобідського району, та доньки Аліни, учениці 5-А класу. Він працював будівельником, пишався спортивними досягненнями своїх дітей.

Коли почалася війна, він допомагав волонтерам, облаштовував життя мешканців Селища машинобудівників в укритті: допомагав стареньким, жінкам з дітьми.

Одного ранку він вирішив, що може більше, що має захищати життя своєї родини, друзів, сусідів, людей на полі боя. Прийшовши до військкомату пан Анатолій сказав: «Я можу. Я вмію!»

Анатолій Станіславович пішов на службу в ППО. Зараз він займається виявленням повітряних цілей. Коли маленька Аліна дізналася, чим на фронті займається її батько, вона сказала: «Тепер наше місто не будуть так часто обстрілювати! Мій батько виявить всі КАБи, їх обов’язково зіб’ють».

Слова Анатолія Станіславовича ніколи не розходилися з ділом! Приїхавши в першу відпустку, на питання, коли ПЕРЕМОГА, відповів: «Вона обов’язково буде та буде скоро!»