Цикл бесід з безпеки

Протягом тижня фахівці інспекторського складу ДСНС будуть проводити уроки з мінної та пожежної безпеки для учнівліцею в режимі онлайн. Надзвичайники нагадають дітям основні правила безпеки життєдіяльності, з‘ясують причини, через які найчастіше виникають надзвичайні події, зокрема за участю дітей. Учні дізнаються про наслідки необережного поводження з вогнем; про алгоритми дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та при отриманні сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»; нагадають про правила пожежної безпеки під час користування електричними і газовими приладами, а також номери телефонів екстрених служб; заборону використання піротехнічних виробів - петард, феєрверків, тощо.

18 березня 2024 року відповідні заходи були проведені для учнів 4-5-х класів ліцею.

/Files/images/безпека 3.jpg

/Files/images/безпека 2.jpg