Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним із корупцією, іншим порушенням Закону України «Про запобігання корупції»

№ з/п Назва заходу Термін виконання Відповідальні
1. Ознайомлення посадових осіб закладу освіти із вимогами, обмеженнями та заборонами, встановленими зазначеним Законом для посадових осіб закладів освіти. Упродовж року Директор закладу освіти Торяник А.М.
2. Проведення роз’яснювальної роботи серед посадових осіб з питань дотримання вимог закону України «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових актів антикорупційної спрямованості. Упродовж року Відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції Ємельянова Н.М.
3. Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань застосування норм антикорупційного законодавства серед працівників закладу освіти. Упродовж року Директор закладу освіти Торяник А.М.
4. Проведення роз’яснювальної роботи серед працівників ліцею щодо дотримання обмеження щодо одержання подарунків для себе чи близьких осіб (заборона отримання подарунка, якщо його вартість більше 1 прожиткового мінімуму). (ст. 23 Закону України «Про запобігання корупції». Упродовж року Відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції Ємельянова Н.М.
5. Проведення інформаційних заходів серед учнів та їх батьків, спрямованих на формування несприйняття корупції. Упродовж року Відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції Ємельянова Н.М.
6. Здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів серед посадових осіб та щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів серед посадових осіб та щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів. (ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» (ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції»). Упродовж року Відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції Ємельянова Н.М.
7. Оприлюднення інформації щодо отримання та використання закладом освіти коштів, товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога. Щомісячно Директор закладу освіти Торяник А.М.
8. Ознайомлення всіх працівників, а не тільки посадових осіб, із спеціальними телефонними лініями та адресами електронної пошти для здійснення повідомлень про порушення закону України «Про запобігання корупції», які діють в закладі освіти, Департаменті освіти та Службі з питань запобігання корупції Харківської міської ради, строками і порядком розгляду таких повідомлень. Упродовж року Директор закладу освіти Торяник А.М.
9. Попередження працівників закладу освіти про відповідальність за незаконне розголошення інформації про викривачів. Упродовж року Директор закладу освіти Торяник А.М.
10. Забезпечення дотримання посадовими особами закладу освіти педагогічної етики. (ст. 54 Закону України «Про освіти», Ст. 37, 38 Закону України «Про запобігання корупції»). Упродовж року Директор закладу освіти Торяник А.М.
11. Попередження членів атестаційної комісії, які є посадовими особами закладу освіти, про обов’язок дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо неупередженості та доброчесності, про заборону участі у прийнятті рішень в умовах конфлікту інтересів. Упродовж року Директор закладу освіти Торяник А.М.
12. Роз’яснення щодо не розголошення і не використання в інший спосіб конфіденційної та іншої інформації з обмеженим доступом, яка стала відома у зв’язку виконанням своїх службових повноважень та професійних обов’язків, в тому числі про випадки булінгу (цькування) в закладу освіти. (ст. 30 Закону України «Про освіту», ст. 43 Закону України «Про запобігання корупції») Упродовж року Відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції Ємельянова Н.М.
13. Ознайомлення працівників закладу з порядком розгляду повідомлень, які надходять до Управління освіти. (ст. 53-531 Закону України «Про запобігання корупції») Упродовж року Директор закладу освіти Торяник А.М.
14. Звіт директора закладу освіти перед батьківською громадськістю 1 раз на рік Директор закладу освіти Торяник А.М.
15. Забезпечення практичної реалізації Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних». Оперативне реагування на звернення громадян, юридичних осіб щодо порушень антикорупційного законодавства, вживання відповідних заходів щодо усунення причин і умов, які сприяють корупційним проявам в закладі освіти. Упродовж року Відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції Ємельянова Н.М.
16 Забезпечення прозорості в роботі закладу освіти, у встановлені законодавством терміни надавати відповіді на запити та звернення громадян, юридичних осіб, громадських організацій. Упродовж року Відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції Ємельянова Н.М.
17 Проведення заходів з поширення знань про антикорупційне законодавство серед батьківських колективів, учнівської молоді шляхом проведення виховних годин, анкетування, тематичних занять з питань протидії корупції, виховних заходів з метою формування негативного ставлення учнівської молоді до корупційних проявів. Упродовж року Директор закладу освіти Торяник А.М.
18 Забезпечення якісного добору і розстановки кадрів на засадах їх об’єктивної атестації, щорічної оцінки виконання покладених на них обов’язків, а також вжиття заходів щодо запобігання, виявлення та усунення конфлікту інтересів. Упродовж року Директор закладу освіти Торяник А.М.