Онлайн-інструменти дистанційного навчання

Загальноосвітні

Матіфік

Безкоштовний ресурс для вивчення математики вігровій формі для учнів 1-6класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції таприйоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх

Математика на Khan Academy

Цеукраїнська версія навчальних відео популярної освітньої платформи Khan Academy. Тут можна знайти уроки з геометрії, тригонометрії та алгебри.

Платні чи частково платні продукти:

Розумники

Абетка, математика, українська мова, навчання грамоти для 1–3 класу

Стаді-смайл

Сайт для дошкільнят імолодших школярів, деможна вчитися рахувати ічитати

Мій клас

Цей сервіс містить онлайн-курси з1-го до11-го класу. Теорія + практичний блок.

Підготовка до ЗНО

Онлайн-підготовка до ЗНО з основних предметів

Айльорн

ЗНО клуб

ЗНО-онлайн

Пізнавальні

Цікава наука

Науково-популярних таосвітніх відео нарізні наукові теми зфізики, астрономії, біології, географії таматематики.

Прометеус

• Англійська мова
  • Аналіз даних
  • Громадянська освіта
  • Освіта сучасного вчителя
  • Підготовка доЗНО
  • Підприємництво
  • «Тиможеш усе! Можливості безмежні!» (надання усім охочим людям зінвалідністю)

Едера

Тут визнайдете 47безкоштовних курсів нанайрізноманітніші теми. Зокрема:

• курс змеханіки;
  • курс зісторії «Зародження української нації» та«Історія України вісторіях» (повний курс зісторії України для підготовки до ЗНО);
  • курс зматематики: «Арифметика, рівняння танерівності»;
  • курс про права людини восвітньому просторі;
  • курс занглійської;
  • курс збіології.

Книга-мандрівка

Український мультсеріал, створений наоснові бестселера «Книга-мандрівка. Україна» про всесвітньо відомих українців таподії, про які внас незавжди добре знають.

Ukraїner

Експедиція Україною.

Закарпаття, Приазов’я, Полтавщина, Полісся, Бессарабія, Сіверщина, Поділля, Карпати, Буковина, Галичина, Таврія, Причорномор’я, Слобожанщина, Наддніпрянщина, Волинь, Запоріжжя.

Подорожі, активний туризм, відкриття, мандри, антропологія таетнографія.

Для вчителів

Кахут (базова версія — безкоштовна).

Англомовний сервіс, деможна створити вікторини змножинним вибором для всього класу.

Кластайм

Це вправи і тести, в яких є можливість ставити оцінки. Вони є як готові, так можна створювати і свої. У безкоштовній версії є понад 30 тисяч питань для учнів, можна створювати свої тадавати учням виклики у 9-ти форматах. У платній версії доступні оцінювання, командні ігри, завантаження індивідуальних такласних звітів.