/Files/images/news/vsho/5e9e32523e7cb896925783.png

21 квітня 2020 року стартує 3-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн.

Уроки Всеукраїнської школи онлайн на YouTube МОН поступово ставатимуть інклюзивнішими.

Так, вже цього тижня до уроків, що вже вийшли раніше, поступово додаватимуть субтитри.

Першочергова мета – створити субтитри до вже оприлюднених уроків. Надалі з невеликою затримкою субтитри додаватимуться до нещодавно опублікованих уроків.

Цей крок дозволить більшій кількості дітей отримати доступ до навчання завдяки Всеукраїнській школі онлайн. Такий підхід відповідає основній меті проєкту – створити для кожного українського учня, незалежно від обставин, доступ до знань.

Для того, щоб у вас було цілісне уявлення про те, що саме розповідатимуть вчителі впродовж тижня, ми оприлюднюємо розклад з темами до кожного уроку. Завантажити розклад з темами можна тут: 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас.

Детальніше на сайті МОН.