Сайт "Нові Знання" є однією зі складових всеукраїнського проекту "КУРС: Освіта".

Його користувачі - це керівники загальноосвітніх навчальних закладів України (директори шкіл, їх заступники), завучі, вчителі, учні, батьки або опікуни школярів.

Знайдіть свою школу на мапі, або за номером, і ви зможете переглянути розклад занять.

Тим, хто має логін та пароль доступу до сайту, можна також перейти до власних журналів (вчителі) або щоденників (учні та батьки), натиснувши кнопку "Увійти".

Учні та батьки можуть отримати логін і пароль у свого класного керівника або у вчителя інформатики.

На платформі NZ.UA вчителі можуть створювати журнали та заповнювати уроки по своїм предметам, виставляти оцінки та давати домашнє завдання, а батьки і діти зможуть переглядати розклад та щоденники.

Якщо раніше ви користувались порталом "Мої Знання", і логіни та паролі вже були створені, то вони підійдуть для нового порталу.