/Files/images/2022/698.jpg

Інструкція по роботі учнів з онлайн-платформою ZOOM під час проведення онлайн-уроку

І.Підготовка до уроку

1.Для того, щоб урок пройшов максимально комфортно, вам необхідно:

· перевірити якість і швидкість підключення до Інтернету. Вона повинна бути на високому рівні (інакше будете пропадати і уповільнюватися).

· вибрати найбільш зручний для вас пристрій, через який ви зможете підключитися / приєднатися до заняття: комп'ютер - оптимально (найрезультативніше, бо ви зможете одночасно працювати з висланими завданнями і бачити всю групу), але можна займатися, використовуючи телефон або планшет.

· у будь-якому випадку, ви самі вибираєте найбільш зручний варіант для себе, скачавши відповідний додаток на ваш пристрій.

· використовувати відповідну гарнітуру для максимально комфортного спілкування з вчителем і групою онлайн. Гарнітура істотно поліпшить якість звуку;

· перевірте справність та рівень зарядки гаджета;

· перевірте наявність на уроці необхідних матеріалів (підручник, зошит, склянка води тощо).

ІІ. Підключення до уроку.

1.Для входу в конференцію вам необхідно перед заняттям зробити наступне:

· зайти в чат (Viber) групи, вивчити вимоги вчителя до заняття, відкрити посилання, надіслане вчителем, з доступом до уроку;

· натиснути "Приєднатися до конференції";

· не забудьте дати телефону дозвіл на доступ до мікрофона і відео;

· натиснути на синє коло підключення звуку.

· зробіть все це хоча б за кілька хвилин до початку заняття, щоб налаштувати мікрофон;

· дотримуйтеся етичних норм при спілкуванні в чаті.

2. Ваш вчитель є адміністратором відеоконференції, тому за ним залишається право регулювати участь кожного учня в процесі заняття.

3. Під час уроку мають бути закриті будь-які ресурси, що не стосуються навчання.