/Files/images/news/zPwKhsTTXLSdDCDD4jlBhHMz77bdIYYcALLsS0Ha.png

ЯК ПРАЦЮВАТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ВДОМА З ДІТЬМИ

Але навряд чи ви захочете, щоб ваші діти аж настільки страждали.

Та й карантин під час коронавірусу– це не просто сидіння вдома.

Дуже важливо розуміти, як саме організовувати простір і час дітей вдома.

Про це розповіла дитяча психологиняСвітлана Ройз

"Зараз багато моїх знайомих намагаються судорожно організовувати простір і дні дітей.

А насправді є правило: дітям треба дати можливість, по-перше, відпочити, по-друге, теж відреагувати свою тривогу, а по-третє, їм треба дати можливість нудьгувати".

За словами Ройз,якщо ми починаємо розважати дитину, то позбавляємо її власної енергії і насолоди від власних дій.

"Коли моя донька говорить: "Мамо, мені нудно", я не дозволяю їй в цей момент вмикати планшет чи брати в руки телефон. Я їй кажу: "Понудьгуй декілька хвилин, тобі прийде ідея.

Насправді, якщо ми весь час будемо аніматорами для своїх дітей, ми позбавляємо їхньої власної мотивації", – пояснює психологиня.

За її словами, активність дітей треба зараз очолити. Дати їм можливість битись подушками і самим долучитися до цієї гри, дозволити стрибати на ліжку.

"Це збереже нам певну кількість нервових клітин", – додає Ройз.

"Українська правда. Життя" знайшла багато-багато ресурсів, які допоможуть вам працювати і не збожеволіти з постійним "Ну мам", "Ну тат", дітям з цікавістю провести час, а вільний період від роботи прожити з цікавістю разом.

Зоопарки онлайн

Ваші діти можуть провести час у компанії панд, жирафів, коал та інших цікавезних тварин.

The San Diego Zoo– тут дитина може порозглядати мавп, коал, слонів, панд, тигрів, пінгвінів та інших тварин.

Georgia Aquarium’s beluga whales– тут кити, пінгвіни, медузи та інші створіння.

Особливо варто подивитися на медуз дорослим. Заспокоює.

Houston Zoo– можна спостерігати за горилами, жирафами, слонами, носорогами і навіть мурахами.

Atlanta Zoo Panda Cam– тут тільки панди, але їх цілком достатньо.

Monterey Aquarium– на стримах ви побачите риб, пінгвінів, черепах, медуз та інших тварин.

Kitten Rescue Sanctuary’s Kitten Cam– це стрим із кімнати з врятованими котиками. Там просто "мі-мі-мі".

Якщо ваші діти вже дуже люблять тваринок, то можна поспостерігати за стримами американських зоопарків.

Наприклад, зоопарк міста Цинциннаті, штат Огайо, кожен день у Facebook влаштовує "Домашнє сафарі".